You can also buy it in bulk through our contact form.
Ingredients: Toasted almonds (65%), honey (20%), sugar and wafers (potato starch, sunflower oil). May contain traces of other nuts, egg and/or sesame.
| Info. nutritional Average values/100g | |
| Energy value: | 2296 kJ / 552 kcal |
| Fat: | 38 g |
| of which saturated: | 3 g |
| Carbohydrates: | 36 g |
| of which sugars: | 36 g |
| Dietary fiber: | 7 g |
| Protein: | 13 g |
| Salt: | 0,01 g |






Reviews
There are no reviews yet.